DENÍK LYŽNÍKŮ (Den čtvrtý)

10. 03. 2016 | † 13. 09. 2020 | kód autora: ncF

5:26 Pokus o vstávání
Vzbudila jsem se takhle neuvěřitelně brzo a nemohla jsem spát. Tak jsem si vyřídila pár mailů a zase jsem spala. A vzbudila jsem se až na budík.

7:35 Snídaně
Čím déle jsem na lyžáku, tím méně snídám. Dneska jsem si vystačila jen s houskou a sýrem.

8:30 Jedeme na svah
Skoro na čas jsme se sešli a vyrazili na svah... Sluníčka jsme měli více než včera a byli jsme tam dřív, takže sjezdovky byly dokonale upravené. Prostě radost lyžovat... Zdolali jsme i nejvyšší bod.

12:12 Výměna družstev
Trochu jsem si "zacvičila" s kolenem a po obědě jsem radši přešla do třetí skupiny s ne úplně zdatnými lyžaři. Smutné bylo, že i oni jezdili rychleji než já. Docela fajn pocit...

16:15 Procházka po Bad Aussee
V 16:05 jsme přijeli na hotel, rychle se převlékli a šli v sedmi na procházku. Napsali jsme pohledy, vyřešili osobní problémy,... Prostě produktivní výlet.

18:17 Večeře
Trochu jsme se zdrželi v městě a na večeři doběhli o chvilku později než jsme měli. Naštěstí si toho nikdo nevšiml. Po večeři jsem si dala vytouženou sprchu.

19:30 Dneska bez přednášky
Dostali jsme jen pokyny k zítřejšímu dni a hlavně odjezdu a konec... Šly jsme si tedy zahrát kulečník. Tedy holky hrály a já psala tento článek... Byl to náročný den, radši bych ho ukončila.

Nejvyšší bod zdolán


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2020 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.